Kontrola dostępu we Wrocławiu

Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników oraz mienia przedsiębiorstwa jest jednym z najistotniejszych obowiązków właściciela firmy. Urządzeń zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa jest nadzwyczaj dużo, zaczynając od prostych zamków szyfrowych i kończąc na w pełni zautomatyzowanych systemach kontroli dostępu, które łączą się z systemem alarmowym budynku.

W Polsce, na rynku systemów bezpieczeństwa przedstawiona jest oferta kilku producentów kontroli dostępu. Firma Juratel od wielu lat współpracuje ze sprzętem najwyższej jakości polskiej firmy Roger.

W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat produkcji urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń i kontroli dostępu firma Roger wykazała wysoką jakość tworzonych przez nich systemów oraz wszystkich jej elementów. Projektowanie i montaż systemów kontroli dostępu Roger przez Juratel, to połączenie funkcjonalności, niezawodności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Planowanie kontroli dostępu

Wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania i programowania systemów kontroli dostępu daje możliwość dopasowania naszej oferty do nawet najbardziej skomplikowanych wymogów indywidualnych każdego naszego klienta.

Skalowane systemy kontroli dostępu z elementami automatyki Roger pozwalają na maksymalną optymalizację systemu do wymagań jego właściciela. Takiego typu kontrola dostępu polega na wewnętrznej komunikacji drogą bezprzewodową co w połączeniu z specjalistycznym kontrolerem dostępu i koncentratorem zapewnia funkcjonowanie sieci podobnie jak przewodowej, która jest z kolei zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi, co może powodować zaburzenia funkcjonowania.

Karty zbliżeniowe – kontrola dostępu

Najbardziej popularnym rozwiązaniem w zakresie kontroli dostępu używanej w dużych firmach i korporacjach jest użycie kodowanych kart zbliżeniowych standardu MIFARE, za pomocą których pracownik nie musi zapamiętywać skomplikowanego hasła dostępu. Dla bardziej wymagających klientów, gdzie karty zbliżeniowe mogą być niewystarczające, Juratel oferuje szeroki wybór modułów i bardziej wymagających czytników, takich jak czytniki biometryczne, które wymagają skanowania indywidualnych danych biometrycznych każdego pracownika firmy.

Dodatkowo zaletą prężnego rozwoju technologii w zakresie bezpieczeństwa jest możliwość wglądu do systemu alarmowego oraz sterowanie kontrolą dostępu za pomocą aplikacji mobilnej, która może być zainstalowana na każdym urządzeniu mobilnym i wysyłać wszystkie powiadomienia i komunikaty w mgnieniu oka.

Juratel współpracuje tylko z najlepszymi producentami i oprogramowanie nie jest wyjątkiem. Polecamy wybór oprogramowania oraz inteligentnych systemów kontroli dostępu firmy Satel, Roger, które za pomocą wygodnej i prostej w obsłudze aplikacji dają dostęp do zaprogramowanych funkcjonalności systemu oraz gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa za pomocą skomplikowanego szyfrowania wszelkiego rodzaju danych przekazywanych wewnątrz systemu.