Centrale telefoniczne we Wrocławiu

Firma Juratel oferuje swoim klientom duży wybór systemów centrali telefonicznych od znanego na całym świecie producenta Slican. Centrale telefoniczne od Slican to platformy telekomunikacyjne wysokiej jakości, które pozwalają na łączenie w sieć nawet 10 000 użytkowników, a także prowadzeniu dwudziestu równoczesnych video – rozmów i ponad trzysta konwersacji telefonicznych. Wysoka jakość produkcji Slican w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem Juratel pozwalają na zaplanowanie centrali w atrakcyjnej cenie, która będzie także zawierała montaż i serwisowanie na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Centrala telefoniczna jest usługą nie tylko dla dużych przedsiębiorstw z tysiącami pracowników, ale także często służy pomocą dla średnich i małych firm, a nawet świetnie się nadaje do tworzenia dobrego połączenia telefonicznego w niskiej cenie dla domu. Slican ITS posiada najmniejsze wymagania, wystarczy tylko posiadać stabilne łącze internetowe. Dla większych centrali samo połączenie do Internetu to za mało, dlatego dane centrale wykorzystują takie technologie jak VoIP, GSM i TDM, które zapewnią stabilność projektowanej centrali telefonicznej.

Rozwój central telefonicznych

Rozwój każdego rodzaju firmy wiąże się z dużą ilością korzyści i możliwości, które się otwierają przed przedsiębiorcą, ale nie można też zapominać o komplikacjach, które również występują przy zwiększeniu ilości pracowników. Najbardziej rozpowszechnionym problemem jest utrudnienie komunikacji między działami, które mogą się znajdować w sporej odległości od siebie, a czas, jak wiadomo, w biznesie gra ważną rolę. Właśnie dla ułatwienia komunikacji między dużą ilością osób w roku 1878 powstała pierwsza centrala telefoniczna, która z upływem czasu ewoluowała w jedną z najczęściej używanych technologii przed średnie i duże przedsiębiorstwa. Pierwsza centrala telefoniczna w obecnej jej postaci została wyprodukowana w 1956 roku przez amerykańską firmę. Przez ostatnie sześćdziesiąt lat sieci analogowe zamieniły się w większym stopniu na cyfrowe i do montażu prostej centrali telefonicznej już nie potrzebujemy kilometrów kabli, a w pełni wystarczy mocne i stabilne połączenie internetowe, które w obecnych czasach jest bardziej rozpowszechnione niż telefonia stacjonarna. Centrala telefoniczna jest genialna w swojej prostocie i pozwala na szybką komunikację między wszystkimi użytkownikami danej sieci. Monitoring Wrocław.

Montaż central Slican

Centrale telefoniczne projektowane przez autoryzowanego partnera Juratel za pomocą technologii od Slican są tworzone z użyciem protokołu extended Slican Smart Link, który umożliwia bezpieczne połączenie w jedną sieć tysiące użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z rozległą ofertą Juratel w zakresie centrali telefonicznej, a także mnóstwa innych nowoczesnych rozwiązań dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz domów prywatnych.