Wyślij Email biuro@juratel.com.pl
Zadzwoń teraz! +48 792 251 552
Godziny pracy Pon-Sob 9:00-18:00

Niezawodne systemy nadzoru dla handlu

mala-kamera, monitoring

Niezawodne systemy nadzoru dla handlu

Handel detaliczny wymaga zastosowania odpowiednich systemów dozorowania. Na szczególną uwagę zasługuje kamera IP SNV-6013, która charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na ataki wandalizmu, które niestety nie nalezą do rzadkości. Dzięki bardzo dobrej rozdzielczości obrazu na pewno okaże się skuteczną formą nadzoru. Idealnie sprawdzi się w hotelach, biurze oraz innych pomieszczeniach o ograniczonym metrażu.

Niewielka kamera przemysłowa

Taka kamera jest dyskretna i pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu. Kamera Samsung SNV-6013 umożliwia klientom samodzielną konfigurację wizyjnego dozoru. Doskonała dynamika uzyskiwania obrazu sprawia, iż kamery tego typu idealnie sprawdzą się nawet pomieszczeniach oświetlonych silnym światłem zewnętrznym. Oczywiście na korzyść tego typu kamery przemawia także jej wszechstronność użycia.

Zalety rejestratora cctv NVR SRN-472S

Godny polecenia jest również rejestrator sieciowy NVR SRN-472S. Pozwala on w znacznym stopniu obniżyć koszty instalacji. Rejestrator posiada pojemny dysk twardy, dzięki któremu można archiwizować nagrane materiały wideo. Płynność obrazu, bardzo dobra rozdzielczość, dwa wyjścia monitorowe, dzięki którym nie ma konieczności, podłączania komputera sprawiają, iż rejestrator cieszy się dużym zainteresowaniem. Na jego korzyść przemawiają również bardzo małe wymiary, więc idealnie sprawdzi się w małych przestrzeniach. Łącząc ze sobą te dwa urządzenia, można zyskać pewność, iż dozór IT będzie najwyższej jakości. Montaż systemów jest prosty i co ważne odznacza się dużą skutecznością.